rozmiar: A A A

Blachodachówka Białystok

Oferujemy produkty następujących Producentów blach profilowanych:

- Finco Stal,

- Blachy Pruszyński,

- Budmat,

- Łuczaj Blachy,

- Ruukki,

Zazwyczaj jest tak że potencjalny klient szybko zmierza do zadania pytania które jest wg niego najważniejsze czyli : Po ile u Was blachodachówka?

My proponujemy na początek dużo więcej niż podanie ceny blachy, proponujemy kompletną dokładną wycenę waszego dachu. 

 Przygotujemy Państwu odpowiednią ofertę pod względem ceny, jakości, kształtu blachy czy okresu trwania gwarancji. W tym celu proszę przysłać rzut dachu lub obmiar z natury lub zestawienie potrzebnych materiałów na adres e-mail biuro@amaro-mb.pl

Blachodachówka w ofercie obecnych na dzisiejszym rynku producentów wyróżnia się zróżnicowaną kolorystyką oraz wysoką estetyką. Dzięki temu, że do jej produkcji stosuje się nowoczesne rozwiązania technologiczne, powstałe pokrycia są znacznie bardziej trwałe i zostają wzbogacone o coraz lepsze właściwości. Nowoczesne produkty otwierają przed inwestorami nowe, nieznane dotąd możliwości.

Jedną z największych ich zalet jest jej niewielka waga, która dla 1m2 zamyka się w granicach 4,5kg. Jeżeli zatem zastawiamy się nad możliwością pokrycia domu „blaszanym” dachem, warto podjąć decyzję już podczas projektowania budynku. Umożliwi to zredukowanie kosztów położenia dachu, ponieważ poszczególne jego części w przypadku oferowanych produktów mają mniejsze przekroje, niż te pod inne rodzaje pokrycia (ceramiczną czy cementową).

Wszystko to powoduje, że proponowane przez nas rozwiązanie jest stosowane na szeroką skalę przy remontach i renowacjach dachów, jakimi pokryte są stare budynki. Dzięki małemu ciężarowi nie istnieje konieczność wzmacniania elementów istniejącej więźby.

Dostępna w asortymencie blachodachówka wyróżnia się wyjątkową trwałością, a także estetycznym wyglądem. To sprawia, że doskonale będzie się prezentować na każdym – starym czy nowym budynku, zapewniając ciepło i komfort przebywania w jego wnętrzu. Oferujemy wyłącznie produkty będące wyrobami znanych i cenionych producentów. Jeżeli chcą więc Państwo otrzymać najlepsze rozwiązania, zapraszamy do siedziby naszej firmy w Białymstoku bądź skorzystania z oferty online.

x

Pliki do pobrania:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.