W PROMOCJI BEZPŁATNA DOSTAWA NAWET DO 200 km OD NASZEJ FIRMY.

Nowoczesna Blachodachówka Białystok jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym łączącym tradycję z nowoczesną technologią. Polecamy Państwu blachy dachówkowe w czterech rodzajach: KING, KING PLUS, ELITA i Nowość GERMAN . Nowoczesna technologia oraz wysoka jakość wyrobów powodują, iż są one lekkie, odporne na warunki klimatyczne, proste w montażu, estetyczne i funkcjonalne. Wysoka jakość gwarantuje długowieczną żywotność blachy. Atrakcyjny wygląd i szeroki wachlarz kolorów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, umożliwiając dostosowanie dachu do elewacji oraz otoczenia. W porównaniu do innych pokryć blachy są materiałem lekkim, docinanym na dowolny wymiar eliminując do minimum koszty odpadów.

Szczególnej uwadze polecamy nowość: German

Wszystkie wzory blachodachówki i blach trapezowych oferowane są powłokach: Poliester połysk, poliester mat gruboziarnisty ( 10 lat gwarancji ), połysk ThyssenKrupp i Pladur Mat ( 25 l. gw. ) oraz w powłoce HPS ( 30 lat gwarancji )

Natomiast blachodachówka GERMAN produkowana jest tylko z najlepszego surowca - pochodzącego z Niemieckiej Huty ThyssenKrupp. W powłoce Pladur Mat z gwarancja 25 lat, w powłoce RELIEF z gwarancją 35 lat oraz w powłoce HPS -30 lat gwarancji.

Więcej informacji o producencie:  www.blachstal.pl

Pliki do pobrania:
KING
szerokość całkowita: 1190 mm...
pokaż szczegóły KING
ELITA
szerokość całkowita: 1180 mm...
pokaż szczegóły ELITA
PROMOCJA GERMAN do 35 lat gwar.
szerokość całkowita: 1190 mm...
pokaż szczegóły PROMOCJA GERMAN do 35 lat gwar.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.