rozmiar: A A A

Art Plus

Art Plus
Art PlusArt Plus

Profil o futurystycznej zaokrąglonej linii skrzydła. Szerokość ramy 73 mm, a skrzydła 84 mm. Pięciokomorowy system profili Brügmann ARTE klasy A. Profil należy do najsztywniejszych dostępnych na rynku okiennym, zgodnie z Aprobatą Techniczną ITB nr AT-15-5357/2007 można wykonać okno jednoskrzydłowe z funkcją rozwieralno-uchylną nawet o wymiarach 1600x1600mm. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową dostępną tylko w firmie OKNOPLUS.

 

Wzmocnienia

OknoplusStalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 1,5-2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

Blokada cieplna 

Firma OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną poprzez wypełnianie szerokiej komory profilu specjalną wkładką styropianową.

Listwa przyszybowa

OknoplusW ofercie standardowo proponowane są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna oraz zaokrąglona. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna Pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego.

Uszczelki

OknoplusSystem trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działania czynników atmosferycznych, zapewnia optymalną szczelność okna. Uszczelki wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego. Do wyboru w kolorze szarym lub czarnym.

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu Art Plus

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.