rozmiar: A A A

Fusion Plus

Fusion Plus
Fusion PlusFusion Plus

System o szerokości 83 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili DOMEL-Fusion Plus bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 83 mm.
Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 83 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Wybierając profile serii FUSION Plus nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie DOMEL-Fusion są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.
Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Charakterystyka systemu

  • Sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 83 mm
  • Nowoczesny design, zaokrąglone linie i delikatne skosy nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o wymiarach do 44 mm
  • Duże komory pozwalają na zastosowanie wzmocnień znacznie zwiększających stabilność profilu
  • Możliwość zastosowania listew przyszybowych o różnych kształtach, które umożliwiają wieloraką stylizację

DARMOWA WYCENA OKIEN!

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu Fusion Plus

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.