rozmiar: A A A

Okna Softline

Okna SoftlineKlasyczne rozwiązania, nowoczesna forma i naturalne piękno drewna – to najważniejsze cechy okien linii Softline. Dzięki zaokrąglonym krawędziom i łagodnym kształtom nadaliśmy naszym oknom estetyczny design, zachowując przy tym bardzo dobre parametry techniczne.

   

Współczynnik przenikania ciepła ramy okiennej i skrzydła wynosi U=1,3-1,4 W/m2K, w zależności od gatunku drewna – oznacza to doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wpływają na to: struktura drewna (porowata i włóknista), kształt i grubość profilu okiennego (68mm), system wrębów konstrukcyjnych, profilowana uszczelka, umieszczona między skrzydłem, a ościeżnicą. Dzięki temu wnętrze Twojego domu jest doskonale chronione przed deszczem, wiatrem, zanieczyszczeniami i hałasem, utrzymując przy tym optymalną wentylację pomieszczeń.

Do produkcji stosujemy różne gatunki drewna, takie jak sosna, dąb, meranti, modrzew, bintangor, mahonie (sapelli, acajou) i inne w zależności wymagań klientów. Profile okien wykonane są z kantówki klejonej 3,4 warstwowo. Jest to obecnie najlepszy sposób na wyeliminowanie wady drewna jaką jest paczenie się pod wpływem zmiennych warunków wilgotnościowych. Deski są łączone w taki sposób, aby naprężenia wewnętrzne powstające w drewnie znosiły się wzajemnie i profil pozostał prosty. Przed klejeniem poddawane są procesom suszenia (optymalne dla danego gatunku drewna) oraz impregnacji (przeciwgrzybiczna i przeciwpleśniowa) w celu zwiększenia trwałości produktu końcowego.

Oferujemy możliwość wyposażenia okien w dodatkowe elementy upiększające jego wygląd, takie jak dzielenia, łuki, witraże, rzeźbione elementy, klamki w różnych kształtach i kolorach.

W swojej ofercie posiadamy trzy typy okien linii Softline:

  • Elegant
  • Perfect
  • Prestige

 

 

 

  • Elegant - skrzydło okienne ma zaokrąglone krawędzie, to podstawowa wersja okna w tym systemie.
  • Perfect - na zewnętrznej krawędzi skrzydła umieściliśmy dodatkową osłonkę aluminiową, która chroni tę cześć okna przed wpływem promieniowania słonecznego oraz wody deszczowej.
  • Prestige - skrzydło okienne od zewnętrznej strony oraz listwa przyszybowa mają ozdobny frez, dzięki czemu okno wygląda bardziej elegancko i subtelnie.


Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu Okna Softline

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.