rozmiar: A A A

Okna Strongline

Okna Strongline

Nowatorska linia okien, które łączą naturalne walory drewna oraz własności użytkowe wynikające z zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Głębokość ramy i skrzydła wynosi 90 mm dzięki czemu Strongline to najbardziej stabilny i wytrzymały profil na rynku. Współczynnik przenikania ciepła ramy i skrzydła wynosi 1,0 – 1,2 W/m2K. Oznacza to rewelacyjną ochronę cieplną.  Porowata struktura drewna oraz system wrębów konstrukcyjnych w budowie profilu sprawiają, że wnętrze Twojego domu jest doskonale chronione przed deszczem, wiatrem, zanieczyszczeniami i hałasem, utrzymując przy tym optymalną wentylację pomieszczeń. Masywny wygląd okna Strongline złagodziliśmy nadając krawędziom okna zaokrąglone kształty oraz wykonując ozdobne frezy, dzięki czemu okno wygląda bardzo solidnie i elegancko. 

Oferujemy możliwość wyposażenia okien w dodatkowe rozwiązania zwiększające jego ciepłochłonność, dźwiękoszczelność i odporność na włamania, a także upiększające jego wygląd.

         

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu Okna Strongline

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.