SOLBET OPTIMAL

SOLBET OPTIMAL
SOLBET OPTIMALSOLBET OPTIMALSOLBET OPTIMALSOLBET OPTIMAL

System budowy Optimal to tradycyjne budowanie, ale najwyższa jakość. SOLBET Optimal stosuje się do ścian nośnych zewnętrznych i wewnętrznych oraz do ścian wypełniających. Ściany zewnętrzne z bloczków Optimal wymagają docieplenia wełną mineralną lub styropianem.
Bloczki SOLBET Optimal - profilowane na pióra i wpusty,
z uchwytami montażowymi.

Bloczki Optimal mogą być profilowane na pióro i wpust. Uchwyt montażowy jest zawsze w standardzie. Przy murowaniu z bloczków profilowanych nie wypełnia się spoin pionowych. Mniejsze jest też zużycie zaprawy klejowej
w porównaniu do bloczków bez profilowania. Bloczki te najczęściej muruje się na zaprawie cienkowarstwowej, ponieważ wykonane są
z jednomilimetrową tolerancją wymiarową. Dzięki temu skraca się czas murowania warstwy nośnej ściany warstwowej. Bloczki profilowane dostarczane są łącznie z zaprawą klejową do cienkich spoin.
Bloczki o grubości 30 cm znakomicie nadają się np. do wznoszenia budynków gospodarczych lub nieocieplonych garaży. Bloczki o szerokości 24 cm można docieplić. Uzyskuje się dzięki temu lekką konstrukcję ścian.

Najlżejszą klasę bloczków 400
o grubości 30 cm stosuje się np: do budowy budynków gospodarczych lub nieizolowanych cieplnie garaży. Można tego rodzaju asortyment wykorzystać jako lekkie wypełnienie konstrukcji szkieletowej.

Bloczki w klasie gęstości 500 stosuje się najczęściej w budynkach, gdzie wymagana jest wyższa nośność lub niższa izolacyjność cieplna. Mogą to być budynki przemysłowe, magazyny,  garaże itp. Bloczki te można docieplić.

Bloczki o grubości 24 cm w klasie gęstości 600 stosuje się najczęściej do murowania ścian wewnętrznych nośnych oraz ścian zewnętrznych wrstwowych z dociepleniem. Bloczki o szerokościach 30 i 36 cm podobnie jak bloczki w klasie gęstości 500, znakomicie nadają się do budowy ścian osłonowych w budynkach komercyjnych typu hale.


Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu SOLBET OPTIMAL

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.