rozmiar: A A A

Termo Plus

Termo Plus
Termo PlusTermo Plus

Pięciokomorowy system profili Brügmann MD klasy A, o szerokości ramy i skrzydła 73 mm. Popularne na rynku austriackim i belgijskim ze względu na podwyższoną izolacyjność i szczelność. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Bardzo dobrą izolacyjność termiczną profilu zapewnia dodatkowa trzecia uszczelka w części środkowej profilu. Oddziela ona tak zwaną suchą komorę, w której pracują okucia. Wyższa izolacja akustyczna osiągnięta jest przez zastosowanie blokady styropianowej dostępnej tylko w firmie OKNOPLUS.

 

Wzmocnienia

OknoplusStalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 1,5-2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

Blokada cieplna

Firma OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną poprzez wypełnianie szerokiej komory profilu specjalną wkładką styropianową. 

Listwa przyszybowa

OknoplusW ofercie standardowo proponowane są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna i okrągła. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna, pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego.

Uszczelki

OknoplusPotrójny system uszczelek. Podwyższoną izolacyjność gwarantuje dodatkowa uszczelka środkowa oraz dwie zewnętrzne odporne na działania czynników atmosferycznych. Uszczelki wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego, w kolorze czarnym.

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu Termo Plus

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.