Prezentujemy Państwu nowość na rynku.  Najbardziej wyrazisty kształt blachodachówki, najwyższe przetłoczenie (37mm ). Na dachu wygląda jak dachówka ceramiczna!

Nazwaliśmy tę blachodachówkę ARMANO. Produkujemy ją na dowolną długość lub w arkuszach modułowych - po 2, 3 moduły, wedle zyczenia klienta. Jest to mozliwe poniewaz ARMANO jest produkowane na najnowocześniejszej linii technologicznej. 

Na zdjęciach widzimy arkusze 2-modułowe.

ARMANO jest produkowana z blach w połysku, w powłoce matowej i w powłoce ICE.  Do produkcji blachodachówki ARMANO używamy najlepszej stali od renomowanych dostawców.

Pliki do pobrania:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.