Dachówka Tegalit Protegon.

Czy doskonała dachówka może być jeszcze lepsza? Jak pokazuje firma BRAAS jest to możliwe, a wszystko za sprawą najnowszych dachówek betonowych TEGALIT PROTEGON.

Nowe dachówki czerpią z tego co najlepsze i sprawdzone, a więc z rozwiązań dotychczas stosowanych dachówek betonowych Tegalit udoskonalonych najnowocześniejszymi  pigmentami. Dlatego też dachówki Tegalit Protegon odbijają do 300% więcej promieniowania podczerwonego niż zwykłe dachówki betonowe i ceramiczne. Dzięki temu temperatura na spodniej stronie dachówek jest nawet o 10˚C niższa. Wpływa to w znaczący sposób na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu.

Dachówki Tegalit są mocne. Beton to niesamowity materiał, z upływem
czasu ulega dalszemu utwardzeniu i dzięki temu dachówki betonowe dają opór gradom i ekstremalnym warunkom atmosferycznym.

Dachówki betonowe wyciszają dźwięki zewnętrzne o ok. 7 decybeli lepiej niż dachówki ceramiczne. To zmniejszenie ciśnienia dźwięku o ponad połowę. W ten sposób dachówki betonowe dają lepszą ochronę przed rosnącym obciążeniem hałasu z zewnątrz.

Protegon to uszlachetniająca warstwa wierzchnia dachówki odbijająca do 300% więcej promieniowania podczerwonego niż zwykłe dachówki betonowe i ceramiczne, dzięki niej temperatura na spodniej stronie dachówki jest niższa o 10˚C.

TECHNOLOGIA CISAR

Cisar jest najnowocześniejszą technologią produkcji dachówek. Doświadczenie Braas i ciągły rozwój myśli technicznej pozwoliły na opracowanie rozwiązania, które spełnia najwyższe kryteria pod względem trwałości oraz estetyki dachu.Innowacja technologii Cisar tkwi w zastosowaniu trzech warstw, z których każda potwierdza wysoką jakość produktu. Głównym założeniem nowej technologii jest zapewnienie trzech najważniejszych cech doskonałej dachówki: wytrzymałości, gładkości powierzchni i estetyki. Tradycyjna technologia produkcji dachówek ma pewne ograniczenia - dotychczas uzyskanie wysokiej wytrzymałości dachówki wpływało ujemnie na gładkość jej powierzchni. W innowacyjnej trójwarstwowej technologii Braas dachówka uzyskuje wyjątkowe zalety dzięki poszczególnym warstwom budowy.

TECHNOLOGIA LUMINO

Lumino to najnowsze rozwiązanie na rynku dachówek cementowych w Polsce. Ta nowoczesna powłoka, zbudowana na bazie polimerowo-akrylowych komponentów, została opracowana przez Braas i jest stosowana wyłącznie na jej produktach.

Powłoka Lumino nadaje dachówkom większy połysk, czyniąc ich kolor bardziej intensywnym i trwałym. Dzięki jej zastosowaniu dachówki zachowują doskonały wygląd na długie lata. Kolejną zaletą jest zwiększona trwałość oraz odporność na zabrudzenia i działanie czynników atmosferycznych.

Powłoka Lumino po raz pierwszy została zastosowana w sierpniu 2001 roku, na nowym modelu dachówki o nazwie Celtycka, a rok później na dachówce Greckiej. Ogromna popularność jaką cieszą się te dachówki, pozwala produkować je w większych ilościach, dzięki czemu koszty ich wytworzenia są relatywnie niskie. Wynikiem tego jest atrakcyjna cena po jakiej klienci mogą kupić produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych i wytrzymałościowych. Klienci wybierając dachówki pokryte Lumino otrzymują wysoką jakość za korzystną cenę.

DACHÓWKA CELTYCKA LUMINO
Kolory podstawowe:...
pokaż szczegóły DACHÓWKA CELTYCKA LUMINO
DACHÓWKA ROMAŃSKA CISAR
Kolory podstawowe:...
pokaż szczegóły DACHÓWKA ROMAŃSKA CISAR
DACHÓWKA BAŁTYCKA CISAR
Kolory podstawowe: Technologia Cisar opatentowana przez...
pokaż szczegóły DACHÓWKA BAŁTYCKA CISAR
TEGALIT CISAR
Kolory podstawowe: W tym specyficznym modelu dachówki...
pokaż szczegóły TEGALIT CISAR

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.