rozmiar: A A A

Firma DOMEL jest laureatem wielu wyróżnień, nagród i posiadaczem certyfikatów świadczących o wysokiej klasie i jakości wykonywanych produktów i usług z zakresu produkcji okien i drzwi.

Firma dysponuje systemami pięcio - i sześciokomorowymi gwarantującymi doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Możliwość zastosowania szerokiej gamy oklein dodatkowo podnosi walory estetyczne wyrobów. Posiadanie tak wielu możliwości pozwala firmie zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania Klientów. Wyroby Domela są ekologiczne, energooszczędne i długowieczne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacyjność cieplna i akustyczna. Okna wyposażone są w sprawdzone, niemieckie okucia, które już od dawna swą niezawodnością i funkcjonalnymi rozwiązaniami zdobywają uznanie wśród ogromnej grupy użytkowników.

Wysokiej jakości surowce, zaawansowane technologicznie maszyny, wykwalifikowana kadra produkcyjna oraz fachowy doświadczony personel pozwala  na osiągnięcie sukcesu i zdobycie wysokiej pozycji na rynku. Oferowane przez firmę Domel okna spełniają najnowsze, rygorystyczne normy europejskie i międzynarodowe. Firma posiada niezbędne świadectwa, atesty i aprobaty stwierdzające wysoką jakość  wyrobów.

PARTNERZY:

STOLARKA PVC
DARMOWA WYCENA OKIEN!

Synergic Plus
System o szerokości 74 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. System DOMEL-Synergic Plus to nowa...
pokaż szczegóły Synergic Plus
Fusion Plus
System o szerokości 83 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili DOMEL-Fusion Plus bazuje na...
pokaż szczegóły Fusion Plus

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.