Tynki elewacyjne Białystok Majstertynk od producenta Majster-Pol to produkty doskonałe w swoim rodzaju. Wykonywane za ich pomocą wyprawy tynkarskie (cienkowarstwowe), posiadają walory dekoracyjne oraz funkcję ochronną. Tak powstała warstwa jest wyjątkowo wytrzymała i elastyczna.Wyróżnia ją odporność na złe warunki atmosferyczne oraz skażenie mikrobiologiczne (czyli oddziaływanie grzybów, mchów, porostów i glonów). Tynki elewacyjne Majstertynk są związane z systemem Majster-Pol, który wykorzystuje technologię bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych. Stosuje się je także na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach jak beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne.

Zgłoś się do nas, a otrzymasz wybrany spośród kilkuset możliwych kolor tynku.

Wiecej o Producencie:

Powstała w 1998 roku firma MAJSTER-POL Kosińscy Spółka Jawna początkowo zajmowała się realizacją usług termorenowacji budynków z wykorzystaniem metody lekkiej mokrej. Przez ten czas firma zdobywała doświadczenie w wykonawstwie i zyskała możliwość porównania i praktycznego sprawdzenia systemów dociepleń funkcjonujących na rynku.

Zaletą firmy jest fakt, że dysponuje wyłącznie polskim kapitałem.

W 2001 zapoczątkowaliśmy produkcję materiałów do termo renowacji budynków. Jako priorytetowy cel stawiamy sobie dobro i satysfakcję klienta. Posiadamy własne zaplecze technologiczne, a naszą kadrę tworzy wykwalifikowany personel. Aby nieustannie zwiększać walory użytkowane naszych produktów, poddajemy je ciągłym badaniom i udoskonaleniom. Nie zapominamy przy tym o zachowywaniu atrakcyjnych cen. Cenne są dla nas opinie współpracujących z nami firm usługowo-wykonawczych, które korzystają z oferowanych przez nas wyrobów.

Ciągle poszerzamy asortyment naszych produktów, aby dopasować je do potrzeb i oczekiwań Klientów.

System ociepleniowy MAJSTER-POL otrzymał Aprobatę Techniczną ITB oraz Certyfikat Jakości Wyrobu. Dzięki temu wybierający go klienci zyskują pewność, że otrzymają produkty na najwyższym poziomie.

Firma MAJSTER-POL Kosińscy Spółka Jawna powstała w 1998 roku, a podstawą jej działalności w pierwszych latach były usługi w zakresie termorenowacji budynków metodą lekką mokrą. Okres ten stał się dla  firmy etapem zdobywania doświadczenia natury wykonawczej oraz możliwością porównania i sprawdzenia w praktyce występujących na rynku systemów dociepleń.

Firma posiada wyłącznie polski kapitał.

Od roku 2001 rozpoczęliśmy produkcję materiałów do termorenowacji budynków, a nadrzędnym celem naszej firmy jest dobro i zadowolenie klienta. Dysponujemy własnym zapleczem technologicznym i zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel. Dlatego też badamy i ulepszamy nasze produkty, aby stale podnosić ich walory użytkowe przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Bardzo poważnie traktujemy opinie firm usługowo-wykonawczych, które na co dzień mają bezpośredni kontakt z naszymi wyrobami.

Nasza oferta produktowa jest stale poszerzana, tak by w pełni odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

System ociepleń MAJSTER-POL posiada Aprobatę Techniczną ITB oraz Certyfikat Jakości Wyrobu, co zapewnia naszym produktom stale kontrolowaną jakość na wysokim poziomie.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.