rozmiar: A A A

O wyborze optymalnych okien myślimy z reguły tylko raz - podczas renowacji lub budowy domu. Wybierając okna z profili REHAU, Twoja decyzja będzie z całą pewnością właściwa – zarówno w zakresie wzornictwa, komfortu mieszkania, oszczędności kosztów wynikających z efektywnej termoizolacji, a także zwiększenia wartości nieruchomości. Okna z profili REHAU są długowieczne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, można je łatwo utrzymać w czystości, przyczyniają się do znacznych oszczędności energii. Firma REHAU dostarcza przemyślane systemy profili do produkcji okien i drzwi. Kwalifikowane zakłady produkujące stolarkę otworową wspomagane są przez wiedzę i wieloletnie doświadczenie pracowników REHAU, a także poprzez kompleksowe i fachowe doradztwo. Liczby mówią same za siebie- tylko w Polsce montuje się rocznie około 800 000 jednostek okiennych z profili REHAU.  

    Stosując okna z profili REHAU możesz być pewien, iż ciepło pozostanie zawsze tam, gdzie jest ono najbardziej pożądane. Dzięki doskonałym parametrom termicznym, nie tylko zapewniają one przyjemny klimat w pomieszczeniu, ale również redukują wydatki przeznaczone na ogrzewanie.

   Okna z profili REHAU to ochrona przed męczącym hałasem z zewnątrz. Dzięki nim możesz do woli rozkoszować się ciszą. Zastosowanie odpowiednich szyb zespolonych umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów izolacyjności akustycznej.

   Nowoczesne uszczelki obwiedniowe chronią skutecznie przed przeciągami, kurzem i wilgocią z zewnątrz. Zastosowane specjalne elementy okuć jak dodatkowe punkty ryglowania czy też wzmocnione okucia przeciwwłamaniowe, pozwalają na zapewnienie komfortu bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie.

REHAU Euro-Design 70
REHAU Euro-Design 70 Doskonała izolacja termiczna, nowoczesny design Inwestujesz wiele w swój dom lub...
pokaż szczegóły REHAU Euro-Design 70
REHAU Brillant-Design
REHAU Brillant-Design Perfekcyjny w szczegółach - system pięciokomorowy o głębokości profili 70 mm System...
pokaż szczegóły REHAU Brillant-Design

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.