rozmiar: A A A

Podlaska fabryka okien Witraż to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów a także starania o najwyższą jakość pozwoliły nam na zbudowanie zaufania naszych Klientów oraz rozszerzenia działalności firmy także o inne kraje europejskie.

Firma Witraż to jeden z nielicznych producentów polskich, który otrzymał prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej w Rosenheim. Ośrodek ten to jeden z najbardziej cenionych instytutów badawczych na całym świecie, weryfikujący zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi normami jakości. Posiadany przez firmę certyfikat Q-ZERT potwierdza, iż proces produkcji i kontroli jakości oraz każdy wyrób opuszczający park maszynowy jest zgodny z europejską normą jakości PN- EN 14351-1:2006, a firma spełnia szereg rygorystycznych wymagań, potwierdzonych przez akredytowanych pracowników Instytutu.

PERFECTLINE
PERFECTLINE Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Perfectline charakteryzują się...
pokaż szczegóły PERFECTLINE
SWINGLINE
SWINGLINE Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, półzlicowany. Wyróżniająca się zaokrąglonymi...
pokaż szczegóły SWINGLINE
S-LINE
S-LINE Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty to...
pokaż szczegóły S-LINE
EFECTLINE
EFECTLINE Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Efectline to bezpieczeństwo i wygoda...
pokaż szczegóły EFECTLINE
ALPHALINE PROFIL 6 KOMOROWY
ALPHALINE Profil Veka 6-komorowy, 90 mm, klasa „A”, niezlicowany. Alphaline to pierwszy systemem...
pokaż szczegóły ALPHALINE PROFIL 6 KOMOROWY
ALPHALINE PLUS PROFIL 6 KOMOROWY
ALPHALINE PLUS Profil Veka 6-komorowy, 90 mm, klasa „A”, niezlicowany. To profil wyróżniający sie...
pokaż szczegóły ALPHALINE PLUS PROFIL 6 KOMOROWY

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.